Nawigacja

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Sprzedam zestaw Spit...
· Pierwszy wpis w 2018r
· Wolontariat Pracowniczy
· DHC-2 Beaver - Kenmo...
· Pylon Racer
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
29/12/2020 17:17
31 grudnia kończymy sezon modelarski 2020. Z tej okazji wszystkim kolegom "po drążku" gratuluję zdobytego doświadczenia, udanych lotów i zbudowanych modeli. W rozpoczynającym się 1 stycznia

Rafal
26/12/2019 11:04
Wesołych Świąt i do Siego Roku!

Jacek
24/12/2019 12:18
Z okazji tych pięknych świąt życzę Wam tyle samo udanych startów co lądowań. Niekończącego się paliwa i energi w akumulatorach. Co raz to nowszych modeli i cierpliwych małżonek. Wesołych Świąt

Rafal
20/04/2019 10:25
GALERIA poprawiona. Fotki powinny pojawiać się zaraz po dodaniu przez użytkownika. Dodatkowo zwiększyłem maxymalny rozmiar do 2048px

Rafal
15/04/2019 23:58
Cześć Waldek. Powoli się zbieramy po zimie, sporo roboty na lotnisku, jesienią dziki zryły 1/4 pasa :-/ W tym roku jest plan żeby OSTRO polatać Z przymrużeniem oka

Archiwum shoutboksa

Najnowsze filmy

PZL TS-11 Iskra Jet WM Leutkirch 2015
TS-11 Iskra zbudowana przez modelarza zza ...
Oglądano 575
Kolejny Ultimate Tomka
Ultimat 2.05m oblot na lotnisku Persan
Oglądano 493
Oblot PZL P.11 w radawcu
Model Pawła z Kraśnika
skala: 1:3,5
siln...

Oglądano 704
Zawody makiet F4H-P 2017 Płock
Relacja z zawodów w klasie F4H-P
Oglądano 829
B-25 na klapach :)
drugi lot B-25 w Niebrzegowie
Oglądano 760

Współpraca
Statystyki kliknięć

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 28
· Najnowszy użytkownik: Mariusz

Nowi Instruktorzy.

Obrazy newsów: diploma_th.png

 

     W nawiązaniu do poprzedniej informacji odnośnie Kursu Instruktorskiego, jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że mamy w naszych szeregach dwóch nowych Instruktorów Modelarstwa Lotniczego - [aplauz] - w postaci mojej skromnej osoby oraz kolegi Adama. Decyzję o wzięciu udziału w takim kursie podjęliśmy chyba nawet jeszcze w zeszłym roku, i teraz jak tylko pojawiła się informacja o terminie - niezwłocznie się zapisalismy. W trakcie trzydniowego, intensywnego szkolenia, wchłonęliśmy taką dawkę informacji, że Przewodniczący Komisji Modelarskiej J.Boniecki, i Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego R.Michalski z czystym sumieniem wystawili nam Dyplomy Instruktora Modelarstwa Lotniczego klasy 3.

 

     Bardzo fajna atmosfera, mili, życzliwi ludzie, w zdecydowanej większości modelarze. Prowadzący Kurs - to ludzie z pasją zajmujący się modelarstwem od bardzo dawna. Dowiedzieliśmy się dużo nowych i ciekawych rzeczy, dowiedzieliśmy się jak? dlaczego? w jaki sposób? dla kogo? i za co? - odnośnie prowadzenia zajęć w modelarniach. Teraz wspólnie z kolegą Kazikiem, który posiada najwyższe uprawnienia istruktorskie, klasy 'S', możemy więcej zdziałać.

 

Z mojej strony szczerze polecam tego typu inwestycję w siebie, dostaje się nowe spojrzenie na modelarstwo, dostaje się wiatru na skrzydła, dostaje się POWER'a - no właśnie, ale jak tego POWER'a teraz wykorzystać? Wkrótce się dowiecie ;)

 

Delikatna Fotorelacja ze szkolenia znajduje się w naszej galerii

Modelarski Kurs Instruktorski

Obrazy newsów: ap.jpg

 

          Komisja Modelarska Aeroklubu Polskiego informuje, że w dniach 24-26 marca zostanie przeprowadzony KURS INSTRUKTORSKI dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień oraz Dyplomu Instruktora Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego – klasy III.

 

     Kurs zostanie przeprowadzony na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronach Komisji Modelarskiej Aeroklubu Polskiego. Warto przeczytać też sprawozdania z kursów organizowanych w poprzednich latach.

 

Jest ktoś chętny na takiego typu szkolenie? Montujemy ekipę.

 

Na wesoło ;)

 

          W ramach dobrych porad przed zbliżającym się nowym sezonem modelarskim, Koledzy którzy jeszcze się wahają, lub mają mieszane uczucia ;) - to dla was, doskonały algorytm, jak podjąć tą właściwą decyzję, żeby potem w lecie nie żałować:

 

Obrazy: nowy_sezon.jpg

Spotkanie modelarskie

Obrazy newsów: zebranie.jpg

 

      Początek roku 2017 zaczynamy na pełnych obrotach - sezon modelarski za chwilę się rozpocznie, ale my wyznaczyliśmy sobie także inne cele.

 

Właśnie w TEJ sprawie zapraszam Was - Koledzy Modelarze, na spotkanie w piątek 03.02.2017 startujemy o 17:00. Tradycyjnie spotykamy się w Modelarni u Kazia. Na początku przeprowadzimy Zebranie założycielskie Stowarzyszenia Modelarstwa Lotniczego, a po przebrnięciu przez wszystkie formalności będzie okazja wznieść jakiś toast. 

Organizacja - jak zwykle.

 ... do zobaczenia.

Happy N3W Y3AR

Obrazy newsów: hny2017.png

Wygenerowano w sekund: 0.11
Copyright RCpulawyTEAM © 2012 - 2021