Modelarnia

ZAPROSZENIE


Czy interesujesz się modelarstwem? Jesteś z Puław lub bliskich okolic?
Chciałbyś zbudować własny model, ale nie wiesz od czego zacząć, obawiasz się, że coś nie wyjdzie? A może po prostu chciałbyś spędzić inaczej czas i zrobić coś kreatywnego, niż siedzieć cały dzień przed komputerem.
Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do naszej modelarni, która znajduje się w bloku przy ulicy Niemcewicza 11 w Puławach.

Znajdziesz tu pomoc i narzędzia potrzebne do zbudowania swojego pierwszego modelu. Modelarnię prowadzi Pan Kazimierz Stachniuk, wieloletni, doświadczony instruktor modelarstwa lotniczego klasy "S", który służy swoją fachową pomocą i radą przy budowaniu modeli.

Jeżeli czegoś nie będziesz wiedział, wystarczy że zapytasz. Poznając technikę budowy modeli sam zdobędziesz doświadczenie i w przyszłości może właśnie Ty będziesz pomagał innym stawiać pierwsze kroki w modelarstwie.
Pomocą służą także inni modelarze, którzy pomogą Ci ustawić, wytrymować a nawet oblatać świeżo zmontowany model, abyś bez obaw wykonał swój pierwszy lot w powietrzu – rozpoczynając tym samym swoją zabawę, a może nawet karierę w modelarstwie.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - 16:00 - 18:00
  • Wtorek - 16:00 - 18:00
  • Piątek - 16:00 - 18:00Pokaż Modelarnię Lotniczą - Puławy na większej mapie


51.421465°N  21.961438°EWygenerowano w sekund: 0.05
Copyright RCpulawyTEAM © 2012 - 2021